Summer NatFit Camp 2020

Co to jest Natfit Camp?

NatFit Camp to wyjazdy, które powstały z chęci spędzania wspólnie wolnego czasu w sposób aktywny.

Zawsze są organizowane w pięknym miejscu, najczęściej na wsi w otoczeniu przyrody, w klimatycznym domu. Nie chciałam wynajmować pokoi w hotelu, ponieważ nie czuję tego klimatu. Za każdym razem szukam przytulnego domu z dużym salonem, żeby wszyscy wieczorem mogli usiąść w jednym pomieszaniu i miło spędzać czas. Chodziło mi o integracje szczególnie kobiet i okazało się, że to świetny pomysł. Kobiety potrafią się wspierać, wzajemnie motywować i świetnie spędzać czas.

Pierwszy NatFit Camp był w czerwcu 2018 roku w Nowym Kawkowie. Od tamtej pory jestem po uszy zakochana w Warmii, a szczególnie w okolicach Jonkowa i Kawkowa.

Summer Natfit Camp 2020
7-9 sierpień

W tym roku już po raz czwarty wracamy do Nowego Kawkowa!
To miejsce, które totalnie skradło nasze serca!

Gdzie śpimy?

Zakątek Sary to malownicze miejsce na Warmii! Miejsce z dala od cywilizacji, które daje poczucie wspólnoty z naturą i otaczającym nas światem. Miejsce urządzone z pasją i smakiem. Właścicielka po meble do tego pięknego domu, pojechała ze swoją przyjaciółką aż do Francji. Pokoje są 2-4 osobowe. 

Co będziemy robimy?

-trenować, biegać, spacerować
-wygrzewać się w saunie, relaksować w balii, jeść regionalne jedzonko i popijać cydr  czyli wieczór w Camp SPA
-relaksować się na leżaczku z książką i wygrzewać się w słońcu
-rozmawiać przy ognisku, a może nawet śpiewać piosenki! Kto wie jak potoczy się wieczór
-odwiedzimy Muzeum Lawendy, Galerie Kawkowo w której wypijemy napar z ziół prosto z ogrodu. Wybierzemy się również do Glendorii na najlepsze drożdżowe ciasto ever. W końcu po tylu ciężkich treningach coś nam się należy!

Jak to jest z tymi treningami?

Treningi odbywają się na łonie natury. Są poranne przebieżki, tabata, mobilność, rozciąganie, treningi funkcjonalne, trening z gumami mini bands, spacery. Treningi są dostosowane do poziomu grupy. Nie martw się, że masz słabszą kondycję! Zapewniam Cię, że i tak dasz radę, wystarczą tylko dobre chęci!
Pamiętajcie! Nie ma złej pogody na trening są tylko nieodpowiednie ciuchy!

Jeszcze kilka słów o Camp Spa, bo tam spędzimy jeden z wieczorów!

W Camp SPA zakochałam się na pierwszej edycji NatFit Camp. Z resztą nie tylko ja. To miejsce oczarowało, ale wszystkie uczestniczki moich Campów!
Kilka słów o Camp SPA od właścicieli:
„Naszym marzeniem było stworzenie miejsca, które jest ściśle związane z przyrodą –począwszy od lekkich, prawie przezroczystych i wpisanych w krajobraz konstrukcji, po lokalne, naturalne produkty stosowane przy zabiegach. Sauna-osadzona na wzgórzu z widokiem na las, przeszklona sauna z oryginalnym piecem opalanym drewnem, otula nas cudownym zapachem natury i wprowadza w stan relaksu.
Balia- Kąpiel w gorącej balii otoczonej lasem to niepowtarzalne doświadczenie dla zmysłów i odprężenie dla ciała. Do wody w balii dodajemy jodowo-bromową sól leczniczą Zabłocka. Sól ta nie tylko zmiękcza wodę, ale jest bogata w mikro- i makroelementy o dobroczynnych właściwościach. 

To ile to wszystko kosztuje?

Koszt 900zł

W cenie:
-2 noclegi w Zakątek Sary (pokoje 2 i 4 osobowe z łazienkami)
-Camp SPA czyli sens w saunie, balii oraz piknik degustacyjny
-wyżywienie (2x obiad, 2x kolacja, 2x śniadanie)
-6 treningów
-upominek od sponsorów
-niezapomniane wspomnienia

Dojazd na koszt własny

Potwierdzeniem rezerwacji jest wpłacenie zadatku w wysokości 450zł (wpłacona zaliczka gwarantuje rezerwację miejsca na liście uczestników)

na konto:

Natalia Tober 48 2490 0005 0000 4000 2537 6608

(w tytule przelewu proszę o podanie swojego imienia i nazwiska)

Pozostała część kwoty płatna do 5 lipiec 2020.

WAŻNE:
Jeżeli obostrzenia w związku z COVID-19 nie pozwolą na zrealizowanie NatFit Campu w wybranym terminie, zwrócimy Ci pieniądze lub zaproponujemy inną datę wyjazdu.

 

NatFit Campy odbywają się zawsze pod hasłem:
DAJ MOC, WEŹ MOC!

Autorką zdjęć, które widzicie w poście jest uzdolniona Justyna Gieleta.
Sprawdź jej IG 
https://www.instagram.com/justynagieleta/?hl=pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *