Camp Face & Body 15-17 wrzesień Wipsowo 44

 

 

Widzimy się 15-17.09


.2023 w Wipsowo 44 na Warmii.


Cześć tu Natalia!

Będę  Ci towarzyszyć podczas weekendowego campu oraz poprowadzę treningi.
Treningi są dla każdego! Znajdzie się coś dla osób nie ćwiczących na codzień, ale też dla tych, które są zaawansowane i lubią się zmęczyć. Jeśli obecnie nie ćwiczysz to może okazać się, że po tym wyjeździe polubisz aktywność fizyczną i zaczniesz ćwiczyć regularnie. Spodziewaj się treningów funkcjonalnych, metabolicznych, treningów z użyciem taśm mini bands i wielu innych atrakcji. 

Jeśli nie masz z kim jechać, nie udało Ci się namówić nikogo bliskiego to żaden problem! Na moich wyjazdach jest bardzo przyjazna luźna atmosfera. Gwarantuję, że z campu wrócisz z nowymi znajomościami. Ja również często podróżuję sama i jak się okazuje, te solo wyjazdy nigdy nie są solo, bo poznaję na nich wspaniałych ludzi. 

Pamiętaj, że nie ma za starych, za grubych czy jeszcze innych tam ludzi, którzy myślą, że nie nadają się na mój camp. Zapewniam Cię, że w moim towarzystwie i towarzystwie innych uczestniczek będziesz czuć się swobodnie. Nie musisz przygotowywać się do tego wyjazdu, nie musisz być perfekcyjna, żeby wziąć udział w campie. Jeśli obserwujesz mnie na instagramie to wiesz, że jestem ciało życzliwa i uczę, że nie trzeba być idealnym!

Ten weekend urozmaici nam Felicja, która opowie nam o procesie starzenia się skóry i tworzeniu zmarszczek, nauczy masażu drenującego, liftingu twarzy. Pokaże nam ćwiczenia Face Yogi.

Wipsowo 44:

,,Dom Learn&Rest to budynek starej obory przystosowany do zorganizowanych grup z potrzebą wspólnych spotkań, warsztatów czy ćwiczeń. Ćwiczenia związane z aktywnością fizyczną mogą w pogodne dni odbywać się na przestronnym tarasie, łące lub w sali do ćwiczeń w stodole. Na dole znajduje się też recepcja oraz ogólnodostępna łazienka. Przestrzeń kawiarni to wygodne kanapy, fotele i stoliki kawowe z klimatycznym oświetleniem a w drugiej części sali  duży drewniany stół.”

Regionalne wyżywienie:

,,Oferujemy posiłki wegetariańskie oparte o lokalne wyroby i żywność wytwarzaną w naszym gospodarstwie oraz u okolicznych gospodarzy. Chleb pieczemy u sąsiadów, jajka pochodzą od naszych kur zwanych sezamkowymi ze względu na siemię lniane i ziarna sezamu dodawane do karmy. Celem takich dodatków jest pozyskiwanie większych wartości nienasyconych kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6 w żółtku jaj. Sery przywozimy z owczarni Lefevre a ciasta i makaron wyrabia nam ciocia Janeczka. Miód z siedliska Pasieka jest niepowtarzalny, zwłaszcza Łąkowy.”

 

Tutaj możesz zobaczyć relacje w wyjazdów
do Wipsowo 44:

 

https://www.instagram.com/reel/Cay-wicgfPB/

 

Wstępny plan Campu:

Piątek:
14:00 przyjazd, zakwaterowanie
16:00-17:00 ciało życzliwy trening rozciągający (poprowadzi Natalia)
17:30 kolacja i zapoznanie się
19:30 warsztat z Felicją
Sobota:
8:00-8:30 jogging/spacer
8:30-9:30 śniadanie
10:30-12:00 warsztat z Felicją
12:30-13:30 trening z Natalią
14:00-15:00 obiad
17:00-18:00 trening relaksacyjny
18:30 kolacja
20:00 saunowanie
Niedziela:
8:00-8:30 Metaboliczny Booster (każdy da sobie radę)
8:30-9:30 śniadanie
9:30-10:30 warsztat niespodzianka
11:30 podsumowanie wyjazdu i pożegnanie

W cenie:

-2 noclegi w Wipsowo 44 (pokoje 2-3-4 osobowe)
-2x śniadanie
-obiad
-2x kolacja
-2 warsztaty z Face Yogi i automasażu (Liftingu (stymulacji skory, naskórka), masaż transbukanlym który jest niezwykle skuteczny zarówno w terapiach odmładzających jak i przy terapii bruksizmu oraz innych przewlekłych napiec na tle stresowym, ćwiczenia Face Yogi, o procesie starzenia skory i tworzenia zmarszczek tak żeby zrozumieć dlaczego właśnie tak się masować, w jakim kierunku i kiedy wykorzystać jaką technikę, później nauczymy się masażu Drenującego oraz Rozluźniającego przewlekłe napięcia)
-warsztat niespodzianka
-6 treningów
-ruska bania

Cena 1890zł 
Wpłata zadatku (kwota zadatku to 700zł) w ciągu 7 dni jest gwarancją rezerwacji miejsca. W mailu zwrotnym prześlę informacje odnośnie campu oraz dostęp do zamkniętej grupy na FB, gdzie można np. dogadać się z innymi uczestniczkami odnośnie transportu.

Warunki rezygnacji:

Kwota zadatku nie jest zwrotna.
Jeśli wpłaciłaś całość kwoty (zadatek+ druga rata) i rezygnujesz z wyjazdu do 15 dni przed rozpoczęciem campu,
kwota nie zostanie zwrócona.
W każdej chwili możesz odsprzedać swoje miejsce informując o tym organizatora.

Zapraszamy!

Będzie bardzo przyjazna atmosfera, dawka wiedzy, aktywności fizycznej, mnóstwo inspiracji i motywacji do działania.

Do zobaczenia!!!

 

 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *